alobag

member for 4 months

Location: Iran
Website: https://alobag.com
Steam profile: not set
About: جموعه الوبگ به پشتوانه ۵ خط تولید صنعتی و پیشرفته تمام اتوماتیک در ایران، با ظرفیت تولید روزانه بیش از ۲۰۰ هزار عدد انواع محصولات بی بافت (NON WOVEN) و فراهم نمودن چاپ های سیلک ماشینی یکی از بزرگترین واحد های تولید و ثبت سفارش آنلاین از سراسر ایران و همچنین کشورهای همسایه می باشد.

باشیوع بیماری کرونا در ایران و جهان ، با توجه به زیرساختهای موجود و واردات ماشین آلات تولید ماسک و دریافت مجوزهای مربوطه نسبت به تولید میلیونی ماسک ۳ لایه پرستاری بهداشتی اقدام نموده ایم.

پارچه استفاده شده در محصولات الوبگ از نوع منسوجات بی بافت در گرماژ ۶۰ و  ۹۰ گرم با تنوع بیش از ۱۷ رنگ می باشد. این پارچه کاملا در ایران تولید شده و از نظر جنس قابل شستشو و چند بار مصرف می باشد.

دوخت محصولات الوبگ، از نوع آلتراسونیک (پرسی) می باشد که از نخ استفاده نمی گردد. از مزیت های این فناوری تولید یک دست و تمیز محصول، استحکام قابل قبول و سرعت بالای تولید می باشد.

الوبگ در طول بیش از ۱۰ سال فعالیت در صنعت بسته بندی و با شعار دوستدار محیط زیستی، اکثر تولیدات خود را روی پارچه های (NON WOVEN) که قابل بازیافت و تجزیه پذیر می باشند برنامه ریزی نموده است.

در حال حاضر فروشگاه اینترنتی الوبگ (www.alobag.com) امکان دریافت سفارشات از اقصی نقاط ایران و کشورهای همسایه را به صورت آنلاین (۲۴ ساعته) و با امکانات و خدمات منحصر بفرد فراهم نموده است.

جهت فراهم نمودن شرایط تحویل فوری برای مشتریان گرامی، انبارهایی با تیراژ ۶۰۰ هزار عدد از انواع محصولات تولیدی دپو شده در نقاط مختلف ایران ایجاد شده است.

الوبگ در حال حاضر مجهز به آتلیه طراحی و واحد چاپ سیلک تمام اتوماتیک جهت سفارشات تبلیغاتی مشتریان محترم می باشد.