martyka25

member for 1 year

Location: not set
Website: https://klinika-stonava-1071.cz/
Steam profile: not set
About: Klinika Stonava 1071 - Każdy z zabiegów jest wykonywany przez kompetentny personel medyczny, z zastosowaniem profesjonalnego sprzętu, tak by zdrowiu pacjentki nic nie zagroziło. Dbamy o każdą z pacjentek, od pierwszego kontaktu po zabieg i jej stan po. W razie potrzeby zapewniamy bezpłatny transport i co ważne utrzymujemy najwyższy z możliwych komfort pobytu w Czeskiej klinice.

Klinika w Stonavie - gwarantujemy pełną dyskrecją, jak i bezpieczeństwo zabiegu. Zespół kliniki składa się z profesjonalnego oraz w pełni wykwalifikowanego personelu. Dbamy o każdą z pacjentek, która nas odwiedza. Pracujący u nas lekarze z wieloletnim doświadczeniem pozwalają na wykonywanie usług na możliwie najwyższym poziomie. Jako renomowana klinika zapewniamy bezpieczeństwo oraz komfort każdej kobiecie w klinice Stonava. W większości sytuacji nie oczekujemy badań lekarskich, dokumentów, czy jakiś testów – wszystko, co potrzebne wykonujemy w klinice.

Wykonanie zabiegu aborcji w Czechach jest całkowicie legalne (oczywiście, z zachowaniem określonego czasu trwania ciąży - aborcja możliwa do 12 tygodnia.). Coraz częściej Polki wybierają się na terminację w sąsiednich krajach jak Czechy. Kobieta ciężarna nie ponosi odpowiedzialności karnej za przerwanie ciąży. Kładziemy nacisk na bardzo wysoki komfort pobytu i anonimowość pacjentek. Nikt nie musi podawać powodów.